رفتن به بالا
  • شنبه - 18 آذر 1396 - 11:26
  • کد خبر : ۷۲۵
  • مشاهده :  5890 بازدید
  • چاپ خبر : دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل و مشخصات آن
دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل و مشخصات آن

ساخت شرکت تلقیح ملکهٔ زنبور عسل الوند : (مدل ۱۰۱)
شمارهٔ ثبت دستگاه : ۶۴۸۲۷

این دستگاه یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه‌هایی است که طراحی و ساخت آن در داخل کشور انجام شده و توانسته نواقص دستگاه‌هایی مانند Swienty یا Schley را برطرف سازد و علاوه بر آن از امکان اسپرم گیری و تلقیح ساده با سرعت بالا و در عین حال انتقال کمتر آلودگی را دارا است.

این دستگاه با توجه به اینکه یک تولید داخلی است، از قیمت مناسب‌تری نسبت به دستگاه‌های خارجی برخوردار است. لازم به تذکر است این دستگاه از سوی مرکز تحقیقاتی پژوهشی پرورش زنبورعسل ایالتِ هسنِ کشور آلمان، بینن انستیوت کریشهاین (Bieneninstitut Kirchhain) مورد بررسی و تائید کامل قرار گرفته و در شروع برگزاری دوره‌های آموزشی تلقیح مصنوعی، به عنوان یک دستگاه مدرن و کاملا مناسب برای کارآموزان و همین طور افراد با تجربه که مشتاق هستند راحت و دقیق‌تر به امر تلقیح ملکه بپردازند، پیشنهاد می‌شود؛ به این دلیل که این دستگاه از دو سیستم متفاوت (با کنترل دقیق و سرعت پایین و یا سرعت بالا و کنترل نسبی) برخوردار است.

دستگاهی که مشاهده می‌فرمائید از سوی اداره کل ثبت مالکیت صنعتی به عنوان یک اختراع به شماره ۶۴۸۲۷ به نام علی عطائیان به ثبت رسیده است که متقاضیان می‌توانند پس از خرید دستگاه از خدمات گارانتی دستگاه تا یکسال بعد از فروش بهرمند شوند.

دستگاه تلقیح ملکه زنبور عسل.jpg

مزایای قابل توجه دستگاه تلقیح:

۱- تمامی قطعات دستگاه به جز پایه اصلی از قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی در تمامی جهت‌های دلخواه برخوردار است.

۲- استفاده و نصب هر نوع سرنگ تلقیح بر روی دستگاه امکان پذیر است.

۳- در اختیار گذاردن فضایی کاملا مناسب به منظور جمع آوری اسپرم

۴- امکان بهره‌بری این دستگاه از هر نوع قلااب نیشی و قلاب شکمی موجود در بازار.

۵– برخوردار بودن این دستگاه از دقیق‌ترین و مطمئن‌ترین سرنگ تلقیح موجود در بازار جهانی

۶– برخورداری این دستگاه از سیستم کاملا جدید حلقهه نیش گیر که مشکلات باز کردن مجرای ورودی کانال انتقال اسپرم را تا ۷۰ دصد کاهش می‌دهد.

۷- داشتن امتیاز قیمتی کاملا مناسب و موجود بودن لوازم یدکی این دستگاه در داخل کشور، نسبت به دستگاه‌های خارجی.

در این دستگاه فقط از سیستم کشش رانشی استفاده می‌شود که توانایی سرعت عمل بالایی دارد. به ویژه که در این مدل می‌توانید هم از سیستم حلقه نیش‌گیر جدید استفاده کرد و هم از قلاب نیش‌گیر سوراخ‌دارِ مدل قدیمی. چنانچه بتوانید از این دستگاه به درستی استفاده کنید، به هیچ وجه هیچ نوع دستگاهی را بر آن ترجیح نخواهید داد.

» شما می‌توانید به منظور سفارش کامل این دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل که یکی از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار جهانی است و امتیاز ثبت و طراحی و نظارت بر ساخت آن، در انحصار شخص تولید کننده است، با ما ارتباط بر قرار کنید.

منبع

اخبار مرتبط